Nyomtatványok

Tételek száma: 233

1877-1879 Házi-Ipar Lapja. I. évf. 2.-24. sz.-II. évf. 1.-4.,8.-15.,19.-24. sz, III. évf. 9.,8.,5.,4.,3.,10.,11. számok. Kiadja a Központi Házi-Ipar Egylet, III. évfolyamtól a vallás-, és közoktatásügyi magyar királyi minisztérium. Szerk.: Kubinyi Lajos. Bp., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a borítója és a gerince sérült, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, az első két lap gyűrött, a lapok részben sérültek, foltosak, az I. évf. 1. sz. hiányzik. a II. évf. hiányos, a III. évf. hiányos. Számos érdekes írással, szövegközti illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, reklámokkal.
12793.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12794.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
12795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12796.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12797.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
12798.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1887 Szeremley Csázár Lajos: Igen tisztelt választó polgártársak! Szabadelvű Párt képviselőjének választási nyomtatott programbeszéde, Sepsi-Szentgyörgy, 1887. junius 11., Sepsiszentgyörgy, Jókai Nyomda-ny., hajtásnyommal, 4 p.
12799.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12800.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12801.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
12802.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890 Vademecum von Tobelbad nächst Graz. Landschaftlicher Curort in Steiermark. 40p. Térképpel, képekkel. / Booklet with images and maps.
12803.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890 Grand Hotel Milan képes füzet lito borítóval / Picture booklet with litho cover
12804.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft