1928 Franz Schubert halála századik évfordulójának ünneplése Bécs elöl... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/313/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~21/1928-Franz-Schubert-halala-szazadik-evfordulojanak-unneplese-Becs-eloljaroival-foto-hC3~II1696050
1696050
12525
313
Photo
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 1928 Franz Schubert halála századik évfordulójának ünneplése Bécs elöljáróival, fotó, hátulján feliratozva, üvegezett keretben, 13×14 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: