Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/313/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Furgyik-Gyorgy-1952-Ujpest-Karolyi-Sandor-Korhaz-1951-Akvarell-papir-jelzett-8C39713-~II1520675
1520675
10048
313
Leírás: Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell, papír, jelzett, 8×13 cm
: ekb