Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 142

Gdańsk. Gateway of Poland. Fordította: B.W. A. Massey. Warsaw-Gdańsk, 1949,Polskie Towarzystwo Krajoznawcze. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, a könyv kötése sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, a papírborító javított, de belül jó állapotban, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged binding, and repaired cover, in English language.
15060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wien. Bécs, 1937, Fremdenverkehrsstelle der Stadt Wien. Számos illusztrációval, térképmelléklettel. Kicsit sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15061.

Kikiáltási ár:
800 Ft
100 csodálatos város a világon. Fordította: Sz. Érdi Éva.. Bp.,2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1960 Vegyes utazással kapcsolatos nyomtatványok, útikönyvek, 13 db, részben Svájcra, részben Ausztriára vonatkozóak, egy magyar, a többi német nyelven, változó állapotban.
15063.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.
15064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dániel György: Antarktisz rejtélye. Élet és Tudomány Kiskönyvtár 8. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15065.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Panoráma Külföldi Útikönyvek. Bp., 1967, Panoráma. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15066.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes helytörténeti tétel, 6 db: Dr. Gimes Endre: Nagycenk útikalauz. Győr, 1971, Győr-Sopron Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Hollókő. Szerk.: Mendele Ferenc. Salgótarján, 1979, Nógrád Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Illés Ferenc, Dr. Tóth Sándor: Zirc és környéke. Veszprém, 1985, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Huba László: Esztergom. h.n.,1977, Komárom  Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Dercsényi Dezső: Ják. Szombathely, 1971, Vas Megye Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Wellner Lőrinc: Csepreg. Csepreg, 1981, Nagyközségi Közös Tanács. Foltos lapokkal.  Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
15068.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.
15069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15070.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15071.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft