2 000 Ft
Wass Albert: Tavak könyve. Kilenc mese. Hincz Gyula rajzaival. Bp.,1943, Révai, 87 p.+10 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, javított, ragasztott gerinccel, sérült kötéssel, foltos elülső szennylappal és belső kötéstáblával, egy kijáró illusztrációval, a címoldal és az első oldal, valamint a 84-85. oldal között ragasztott a kötés.