2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Dóczi Lajos munkái VII. kötet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.