Térképek Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1414551
12579
312
Maps
cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan 1410094
12580
312
Maps
cca 1905 Izbugyaradvány és környéke katonai térkép 50x38 cm 1336070
12581
312
Maps
1959 Nuovissima pianta di Roma, New plan of Rome, térkép, Enrico Verdesi, 99x70cm 1530028
12582
312
Maps
Skitourenkarte vom Ammergebirge, 1:100.000, München, Oscar Brunnm, a térkép hátoldala foltos, 30x43 cm. 1248783
12583
312
Maps
cca 1890 St. Johann im Pongau, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, kis szakadásokkal, 47,5×62 cm 1688354
12584
312
Maps
cca 1910 Felvidék, Lőcse és környéke katona térkép vászonra kasírozva / Map on canvas. 40x60 cm 1688347
12585
312
Maps
cca 1910 Munkács és környéke katona térkép vászonra kasírozva / Map on canvas. 40x60 cm 1688357
12586
312
Maps
cca 1910 Felvidék, Kassa és környéke katona térkép vászonra kasírozva / Map on canvas. 40x60 cm 1677157
12587
312
Maps
cca 1900-1955 5 db térkép: A Csendes-óceán, Berlin Stadtplan, Karte von Nord-Amerika, Freytags Karte von Serbien, Budapest, különböző állapotban 1641686
12588
312
24000
Maps
1896 Karte der Halbinsel Tihany und der Seeenge von Szántód, A Tihanyi-félsziget térképe, 1:20000, Zelovich-Cholnoky, 46×40 cm 1575750
12589
312
Maps
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, viseltes borítóval, szakadt, foltos, kopott borítóval. 1668193
12590
312
Maps
cca 1940 Magyar vasutak térképe, "Balkay 1940", Nagymagyarország térkép, piros határvonalakkal, gazdag településrajzzal, hajtás mentén szakadt, 36x57 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft