Okmányok

Tételek száma: 91

cca 1920-1940 7 db tagsági igazolvány és munkakönyv
11838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül.
11839.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1920-1948 Nagykanizsával kapcsolatos okmányok, borcímke, stb., összesen 4 db
11840.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, budapesti kirendeltség, gyulafehérvári lakos részére, 11x7 cm.
11841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, szombathelyi kirendeltség, selmecbányai bányatanácsos nevére kiállítva, 11x7cm
11842.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1921 Bp., Az Erdélyi Magyar-Székely Szövetség és az Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetségének tagsági jegye, 2 db
11843.

1921 Bp., Az Erdélyi Magyar-Székely Szövetség és az Erdélyi Székely és Magyar Munkások "Gábor Áron" Szövetségének tagsági jegye, 2 db

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1921-1925 2 db Magyarországi Szociáldemokrata Párt tagsági igazolvány, Békécsaba, sok bélyeggel.
11844.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1923-1925 MÁV magyar menetkedvezményi egyezség alapján kiállított fényképes igazolvány tényleges vasúti alkalmazottak részére, személyazonossági igazolójeggyel, Dr. Rosenthal Jenő zsidó származású orvosi tanácsadó részére, fényképpel, két okmánybélyeggel, szombathelyi kiállítással, kopott tokban.
11845.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1923 Graz, tanoncszerződés elektroműszerész részére, okmánybélyeggel
11846.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1923-1924 Forgalmi adó könyv (hiányos) benne közel 2.200 db forgalmi adó bélyeg
11847.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1925 Halászati engedély rajkai lakos részére, mosoni kiállítással, aláírással.
11848.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929 Scitovszky Béla (1878-1959) belügyminiszter (1926-1931) aláírása honosítási okiraton, pecséttel, okmánybélyegekkel.
11849.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft