Metszetek

Tételek száma: 50

cca 1880 Felvidéki és erdélyi vármegyei címereket is ábrázoló kőnyomatos képek. Árva, Csík, Brassó .28x20 cm
11000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1867 Edelsheim-Gyulai Lipót (1826-1893) lovassági tábornok kőnyomatos képe. Marastoni József munkája. Közepén lyukkal / Lithographic image 21x27 cm
11001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Foltos, restaurálás nyoma. Paszpartuban. Üvegezett keretben 45x58 cm
11002.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1750-1850 17 db vallási témájú metszet, szentkép. Réz és acélmetszetek
11004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1800-1840 Réz és acélmeszet gyűjtemény. Franciaország megyéinek rézmetszetű térképei, valamint acélmetszetű képek a településekről, kastélyokról Összesen legalább 200 db metszet megyénként összegyűjtve, hozzá mindig a megye térképe. . Többek között a Panorama Pittoresque de la France. Paris, 1839, Firmin Didot. c. kiadványből./  1839 Steel engraving map and town.views of France. A collection of about 200 engravings grouped by counties.
11005.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Hamupipőke. Kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
11006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel: Domino II kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
11007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sváb fülöp halála Acélmetszet paszpartuban / Death of Swabish Philip. Steel engraving. 14x11 cm
11009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
I. Klodvig Chlodvig, Chlodovech frank király megkeresztelése. Acélmetszet paszpartuban / Frank kings christening. Steel engraving. 14x11 cm
11011.

I. Klodvig Chlodvig, Chlodovech frank király megkeresztelése. Acélmetszet paszpartuban / Frank king's christening. Steel engraving. 14x11 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft