Bolhapiac Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1689875
11367
312
Flea Market
Alpakka szervírozó lapát virágmotívumos díszítéssel, jelzett, h: 28,5 cm 1693949
11368
312
Flea Market
Vadászkés, kis hiánnyal + nyaklánc 1693919
11369
312
Flea Market
"Figaro Le Khédive" fém cigarettás doboz, kopott, 10x14,5x3,5 cm. 1690114
11370
312
Flea Market
Kígyó alakú réz asztali dísz (zsebóratartó?), m: 22,5 cm 1706243
11371
312
Flea Market
1706199
11372
312
Flea Market
Vegyes játékfigura tétel, közte Kinder figurák 1706498
11373
312
Flea Market
Dimitrino és Le Khedive fém cigarettás doboz, kopásnyomokkal, 10,5x7,5x2 és 11x7x2 cm 1712078
11374
312
Flea Market
Réz bútorrátétek, összesen:6 db 1693954
11375
312
Flea Market
5 db különféle sör-bornyitó 1693953
11376
312
Flea Market
Kis bizsu tétel: karkötő, nyaklánc, stb. 1532304
11377
312
Flea Market
Fém zsebóratok, rúzstartó, gyémánt tartó dobozka / Metal boxes 1622037
11378
312
Flea Market
11 db filmhősökről és mesehősökről készült festett porcelán figura, m: 2,5 és 4 cm közötti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft