Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 602

Zambia 2003. 5000K Ag Elefánt (1oz/0.999) T:BU Zambia 2003. 5000 Kwacha Ag Elephant (1oz/0.999) C:BU Krause KM#165
31507.

Zambia 2003. 5000K Ag "Elefánt" (1oz/0.999) T:BU Zambia 2003. 5000 Kwacha Ag "Elephant" (1oz/0.999) C:BU Krause KM#165

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zöld-foki Köztársaság 1994. 50e Cu-Ni Zöld-foki veréb T:1- Cape Verde 1994. 50 Escudos Cu-Ni Cape Verde sparrow C:AU Krause KM#37
31508.

Zöld-foki Köztársaság 1994. 50e Cu-Ni "Zöld-foki veréb" T:1- Cape Verde 1994. 50 Escudos Cu-Ni "Cape Verde sparrow" C:AU Krause KM#37

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1953-1993. 5db különféle brit nemzetközösségi emlékkiadás, közte Szent Ilona és Ascension-sziget, Man-sziget, Pitcairn-szigetek T:1-,2 1953-1993. 5pcs of diff commemorative coins from British Commonwealth countreis, including St. Helena and Ascension, Isle of Man, Pitcairn Islands C:AU,XF
31509.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2000-2015. Euro sorok 2db albumba rendezve (19xklf) benne Észtország, Lettország, Szlovénia, Belgium, Írország, Spanyolország, Németország, Görögország, Franciaország, Olaszország, Luxemburg, Hollandia, Ausztria, Portugália, Finország, Ciprus, Litvánia, Málta és Szlovákia T:1-,2 2000-2015. Euro coin set in two albums (19xdiff) including Estonia, Latvia, Slovenia, Belgium, Ireland, Spain, Germany, Greece, France, Italy, Luxembourg, Netherlands, Austria, Portugal, Finland, Cyprus, Lithuania, Malta and Slovakia C:AU,XF
31510.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
2007. 2E Római szerződés (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E Nemzetközi gyermekév (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft Gyermekmentő Szolgálat aranyozott + 2007. 50Ft Római Szerződés aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro Treaty of Rome (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro International Year of the Child (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft International Children Safety Service gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF
31511.

2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Vegyes: Kongói Demokratikus Köztársaság 2003. 10Fr Ag Európai Unió + Uganda 2006. 2000Sh Ag A labdarúgás halhatatlanjainak csarnoka - Magyarország 1960-as évek / Albert Flórián T:PP  Mixed: Congo Democratic Republic 2003. 10 Francs Ag European Union + Uganda 2006. 2000 Shillings Ag Hall of Fame of football - Hungary 1960s / Flórián Albert C:PP
31512.

Vegyes: Kongói Demokratikus Köztársaság 2003. 10Fr Ag "Európai Unió" + Uganda 2006. 2000Sh Ag "A labdarúgás halhatatlanjainak csarnoka - Magyarország 1960-as évek / Albert Flórián" T:PP Mixed: Congo Democratic Republic 2003. 10 Francs Ag "European Union" + Uganda 2006. 2000 Shillings Ag "Hall of Fame of football - Hungary 1960s / Flórián Albert" C:PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
4db-os vegyes külföldi bronz- és rézpénz tétel, közte Ausztria 1881. 5/10kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1857A 5c Br III. Napóleon T:2,2- 4pcs of various different bronze and copper coins, including Austria 1881. 5/10 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1857A 5 Centimes Br Napoleon III C:XF,VF
31513.

4db-os vegyes külföldi bronz- és rézpénz tétel, közte Ausztria 1881. 5/10kr Cu; Franciaország / Második Császárság 1857A 5c Br "III. Napóleon" T:2,2- 4pcs of various different bronze and copper coins, including Austria 1881. 5/10 Kreuzer Cu; France / Second Empire 1857A 5 Centimes Br "Napoleon III" C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
5db-os vegyes érme tétel, közte Amerikai Egyesült Államok 1963. 1/2$ Ag Franklin, Svájc 1966B 1/2Fr Ag T:1--2- patina 5pcs of various coins, including USA 1963. 1/2 Dollar Ag Franklin, Switzerland 1966B 1/2 Francs Ag C:AU-VF patina
31514.

5db-os vegyes érme tétel, közte Amerikai Egyesült Államok 1963. 1/2$ Ag "Franklin", Svájc 1966B 1/2Fr Ag T:1--2- patina 5pcs of various coins, including USA 1963. 1/2 Dollar Ag "Franklin", Switzerland 1966B 1/2 Francs Ag C:AU-VF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12db-os vegyes amerikai fémpénz tétel, közte Amerikai Egyesült Államok, Brazília, Kuba T:2 12pcs of various American coins, including USA, Brasil, Cuba C:XF
31515.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes: svéd, norvég és finn érmék, közte Svédország 1950. 1K Ag, 1959. 25ö Ag T:vegyes Mixed: Swedish, Norwegian and Finnish coins, with Sweden 1950. 1 Krona Ag, 1959. 25 Öre Ag C:mixed
31516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
45db-os vegyes külföldi fémpénz tétel, közte Amerikai Egyesült Államok, Kína, Japán, Mongólia T:vegyes 45pcs of various metal coins, including USA, China, Japan, Mongolia C:mixed
31517.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes: belga, holland, luxemburgi és ír fémpénzek (59xklf) T:vegyes Mixed: Belgian, Dutch, Luxemburgi and Irish coins (59xdiff) C:mixed
31518.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft