19092.
311. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g