Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 155
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1685163
19012
311
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív, részben aranyozott szemű nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 26,5 g 1679361
19013
311
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) nyolcszögletes szalvétagyűrű, jelzett, m: 2,5 cm, 5,5x3,5 cm, nettó: 23,7 g 1675555
19014
311
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos áttört szélű kis tálka, jelzett, d:11,5 cm, nettó:54 g 1609905
19015
311
160000
Jewellery
cca 1940 Tavannes 14k arany svájci zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, törött üveggel, idő beállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:5 cm br: 72,8g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1612929
19016
311
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db nyaklánc, egyik kettészakadva, jelzett, nettó: 3,9 g 1696841
19017
311
34000
Jewellery
Ezüst(Ag) címeres kerek tálka, jelzett, d: 15 cm, nettó: 153 g 1682596
19018
311
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, perui rózsakvarc díszítéssel, jelzett (mesterjeggyel), méret: 60, bruttó: 27,1 g 1696835
19019
311
19000
Jewellery
Ezüst(Ag) szószos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 75,9 g 1697215
19020
311
Jewellery
Ezüst(Ag) "szűz" függő, jelzett, 3,1x1,8 cm, nettó: 2,3 g 1697213
19021
311
Jewellery
Ezüst(Ag) vékony anker nyaklánc tengeri csillag alakú medállal, jelzett, h: 41 cm, nettó: 3,4 g 1697200
19022
311
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemű bokalánc, jelzett, h: 25,6 cm, nettó: 7,7 g 1697199
19023
311
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 4,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft