15004.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Kiss Pál: Marosvásárhely története. Marosvásárhely,1942, Petri Károly, (Bp. Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), 203 p.+LIX t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.