15887.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Máday Izidor: Adatok az alkoholizmus kérdésének ismertetéséhez. Bp., 1905, Kilián Frigyes. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.