Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 182

Művészeti lexikon I-IV. Szerk.: Zádor Anna-Genthon István. Bp., 1981-1984, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gombrich, E. H.: A művészet története. Fordította: G. Beke Margit, Falvay Mihály. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kepes György: A látás nyelve. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15722.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ex invisibilibus visibilia Emlékkönyv David Katalin professzorasszony 70. születésnapjára. Szerk.: Dankó László, Széll Margit, Takács József. Bp.,1983, Pesti Szalon-Ferenczy Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15723.

"Ex invisibilibus visibilia" Emlékkönyv David Katalin professzorasszony 70. születésnapjára. Szerk.: Dankó László, Széll Margit, Takács József. Bp.,1983, Pesti Szalon-Ferenczy Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Január herceg Horo Olh pioneer művész, Baksa-Soós János. Székesfehérvár, 2007, Szent István Király Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15724.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15725.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina Kiadó, 240+48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva.
15726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Borsos Miklós rajzai. Bp, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé gyűrött papír védőborítóban.
15727.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói ragasztott papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
15728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Bp., [1975], Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15729.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Előszót írta Gerevich Tibor. Magyarország művészeti emlékei II. kötet. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15731.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft