Stein Anna festőművész (Párizs) kiállítása. Szerk.:Gergely Mariann. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Stein Anna kiállítási katalógus.
Bényi László-B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Wilhelm Pinder: George Kolbe. Berlin, é.n., Rembrandt-Verlag. George Kolbe (1877-1947) német szobrászművészről szóló könyv, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó kihajtható lap sérült, gyűrött, német nyelven.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
Réti István: Képalkotó művészet. Bp.,1944, Dr. Vajna György és Társa, (Globus-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, kissé sérült gerinccel.