Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Durbints sógor. Bp., 1925, Globus. Mühlbec... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~300044/Gore-Gabor-Gardonyi-Geza-Durbints-sogor-Bp-1925-Globus-Muhlbeck-Karoly-szovegkozti-~II1697604
1697604
16216
311
Leírás: Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Durbints sógor. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
: vörös_iván