Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD

Leírás:

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. Könyvkötő, benne illusztrált papírboríróval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor