Zsolnay virágmintás tejhabosító, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~300007/Zsolnay-viragmintas-tejhabosito-matricas-jelzett-kopasokkal-m-16-5-cm~II1695974
1695974
11222
311
Leírás: Zsolnay virágmintás tejhabosító, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 16,5 cm
: vörös_iván