Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis u... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~300007/Wallendorf-noi-akt-kis-gyerekkel-kezzel-festett-serult-letort-kis-ujjal-jelzett-m22-cm~II1701167
1701167
11278
311
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,73 EUR , 32,35 USD
Leírás: Wallendorf női akt kis gyerekkel, kézzel festett, sérült (letört kis ujjal), jelzett, m:22 cm
: vörös_iván