Porcelán Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1697292
11264
311
Royal Kent angol porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan, d: 7,5 és 13 cm 1697270
11265
311
Paragon angol porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 9 és 14 cm 1697311
11266
311
Seltmann Weiden porcelán teás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan, d: 10 és 16 cm 1663560
11267
311
Rosenthal virágmintás asztali dísztál, matricás, jelzett, kopott, m: 5.5 cm, d: 22 cm. 1703428
11268
311
Rosenthal virágmintás tányér, 2 db, matricás, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm 1603430
11269
311
Pirkenhammer és Ilmenau hiányos készlet és tálka, matricás, jelzett, hibátlan m:9-20 cm, d:15 cm 1634046
11270
311
100
Funny Design német porcelán virágmintás hamutál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 9 cm 1695690
11271
311
11000
Delft nagyméretű madaras-virágos falitál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 43 cm 1676022
11272
311
Rosenthal virágmintás váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, m: 21 cm 1703532
11273
311
Bavaria reggeliző szett, matricás, jelzett, hibátlan 1703539
11274
311
Olde Country két fajta csésze ( 2db), levonó képes, jelzett, hibátlan 1703581
11275
311
Ironstone tányér készlet ( 3 db), levonó képes, jelzett, hibátlan, d:16-25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft