1922 Német Birodalom fényképes útlevele, Sao Paulo-német konzulátus által kiállítva, okmánybélyegekkel, pecséttel, az elülső borítója leszakadt, 6. oldalnál sérüléssel.
/1922 German Empire passport with foto, issued by Consulate of Sao Paulo, damaged.
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.