cca 1970-1980 Vegyes MTI fotó tétel, Balassa Ferenc és Járai Rudolf felvételei, fémgyár belső fotók, 5 db, a hátoldalakon pecséttel jelzett, az egyik széle megtört, sérült, 6x9 cm és 9x14 cm közötti méretben.
Vegyes fotó tétel, 7 db, keményhátú fotók, és két fotólap, a keményhátú fotók között 2 db Bp., Schmidt Ede,és 1 db Bp., Mai és Társa fotóval, 21x13 cm és 10x6 cm közötti méretben.
1962 Székesfehérvár, József Attila Gimnázium tanárai és végzős növendékei, 2 db kistabló, mindkettőből kivágva egy-egy tanári portré, 17x24 cm és 21x29 cm