Olvashatatlan jelzéssel: Munkásőrök a gyár kapunál. Olaj, vászon, rest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Olvashatatlan-jelzessel-Munkasorok-a-gyar-kapunal-Olaj-vaszon-restauralt-56C39767-cm~II1611475
1611475
10438
311
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Munkásőrök a gyár kapunál. Olaj, vászon, restaurált, 56×67 cm
: vörös_iván