Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Olvashatatlan-jelzessel-Ikon-Betegagynal-2-db-rezkarc-papir-jelzett-8x5-es-18x15-cm~II1616301
1616301
10418
311
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm
: molnar_janos
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: