Kéri Imre (1945-): Flamand tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500089/Keri-Imre-1945-Flamand-tel-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-19C39739-cm~II1565854
1565854
10168
311
Leírás: Kéri Imre (1945-): Flamand tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×39 cm
: vörös_iván