Tétel

Leírás:

Benedyktowicz Janusz (1918-2001): Ex libris. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Polish bookplate. Engraving, signed on the print. 10x13 cm

Kikiáltási ár:

800 Ft
2,40 EUR, 2,88 USD

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : kun_sarolta

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.