1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Alpakka evő és szervírozó eszközök, 5 db, (villa, húsvilla, szószos kanál, tojás tartó, sótartó), közte Berndorf ezüstözött szárú húsvillával, jelzettek, kopottak, a sótartón kis sérülés.