Bolhapiac Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1696802
11785
311
Flea Market
2 db réz falikar, 32×15 cm (2×) 1696816
11786
311
Flea Market
Különféle fém sütiformák és kics sodrófa, h:27 cm, összesen: 29 db 1695168
11787
311
Flea Market
Kínai bölcs, fa szobor, kopott, m: 25 cm, 8x7 cm 1703426
11788
311
Flea Market
Réz levélmérleg, m: 21 cm 1703416
11789
311
Flea Market
Régi reklámtáblás vekker (Schwarz Testvérek Bp.), m:11 cm. 1684211
11790
311
Flea Market
Alpakka csészetartó (4 db) és kínáló, 4 db porcelán csészével, egyik hibás, m:15 cm 1636112
11791
311
Flea Market
Régi alpakka és réz tárgyak: több jelzett (Berndorf, Hacker), tálkák, kínálókosár, tartók, stb, összesen:25 db 1618842
11792
311
Flea Market
Hageka retró fém kenyérpirító, nem kipróbált, 22x19x12 cm 1586042
11793
311
Flea Market
Magyar népviseletes régi játékbaba, m: 33 cm 1586045
11794
311
Flea Market
Régi fém összerakható játékvasút 1702591
11795
311
Flea Market
Alpakka gyertyatartó, m:20 cm 1702585
11796
311
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, m:19 cm (2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft