Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1655306
31026
310
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970. "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás, Budapest - I. helyezés" aranyozott díjplakett tokban, miniatűr plakettel (60x79mm, 30x40mm) T:2 1655309
31027
310
Numizmatika
1970. "67. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás, Budapest - II. helyezés" ezüstözött díjplakett tokban (60x79mm) T:2 1691723
31028
310
Numizmatika
1974. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 516 ezer km után, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (15mm) + 1979. "Vezess baleset nélkül mozgalom" névre szóló oklevele 761 ezer km után, aranyozott, zománcozott jelvénnyel (17mm) T:1,2 egyik jelvényen kissé sérült zománc 1459153
31029
310
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban T:2 1674213
31030
310
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- 1625355
31031
310
Numizmatika
~1970-1980. "Előre - Az úttörőkért" 15 és 20 év, aranyozott, zománcozott fém jelvény (2xklf) (12,5x18mm) + "Törzsgárda" zománcozott fém jelvények (4x) (19x19mm) T:1-,2 1606361
31032
310
Numizmatika
~1970-1980. "Magyar Édesipar Törzsgárda" zománcozott fém jelvény (23mm) T:2 1606772
31033
310
500
Numizmatika
~1970-1980. "Zalaegerszeg" 3xklf jelvény T:2 1625854
31034
310
500
Numizmatika
~1970-1980. "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény (30x30mm) + "Önkéntes tűzoltó" zománcozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:2 1689545
31035
310
Numizmatika
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, sérült tokban T:2,2- 1689550
31036
310
Numizmatika
~1970-1980. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés T:1-,2 1636714
31037
310
Numizmatika
1980. "Munka Érdemrend ezüst fokozata" adományozói okirata Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft