https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/310/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500004/Dr-Marki-Sandor-Az-Ujkor-es-a-Legujabb-kor-tortenete-A-Muveltseg-Konyvtara-II-3-kot~II1620448
1620448
15302
310
Books: History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
LeÃrás:
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. A Műveltség Könyvtára II. 3. kötet. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopottas borÃtóval és gerinccel, hiányzó fémplakettel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor