Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1622126
15156
310
Books: Sports, Chess, Alpinism
Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1652830
15157
310
Major János-Nagy Béla-Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval, jó állapotban. 1560688
15158
310
Vegyes sport témájú könyvek, 3 db
Lakatos András, Láng Zsuzsa: Pótmérkőzés. Bp.,1983, Ijfúsági Lapkiadó Vállalat.
Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp.,1983,Szerzői kiadás. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Bondy Endre: Foci. Bp., 1970, Sport. Kiadói papírkötés. 1560061
15159
310
Vegyes sport témájú könyvek, 3 db:
Bassa László, Bródy János: Olimpia Moszkvában. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
Vándor Kálmán: Futballvilágbajnokok A-Z-ig. Bp.,1986,Magyar Média Kereskedelmi Iroda. Kiadói papírkötés.
Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 1635180
15160
310
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 2. füzet: Szabadgyakorlatok. Bp., 1926, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével. 1635164
15161
310
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével. 1635168
15162
310
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-C. füzet: Támadó és védősportok: Cselgáncs (Jiu-Jitsu.) Bp., 1926, Stádium, 198 p. Kiadói papírkötés, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével. 1636026
15163
310
Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1284409
15164
310
100
Hans Biendl: Alfred Radio-Radis: Schifahrten in den Ostalpen. Im Auftrag des österreichischen Alpenklubs.
Wien, 1922. Artaria. 252p. 1284425
15165
310
100
Taschenbuch der Alpenvereins Mitglieder. Wien, 1936. Nagyon sok adattal és hirdetéssel. Karton kötésben. / With many datas, in paper binding 1559773
15166
310
Hoppe Pál, Szabó Ferenc: A Nyíl. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. 1559762
15167
310
Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bp., 1984, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft