Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés.
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok fekete-fehér és színes képpel. Kiadói egészvászonkötésben, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Jan Evangelista Koula: Metamorfózy Kovu. Staré bratislavské kované mreze. Pozsony, 1976, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal, szlovák nyelven./Linen-binding, in paper cover, in Slovak language.
Magyar József. Fordította: Megyesiné Varga Zsuzsa. h.n., é.n., Pharma Press Nyomdaipari Kft.-ny. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A művész által aláírt példány.