Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15734.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

15735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ábrányi Emil: Szabadság háza. Bp., 1888. Pallas.  Tolnai Lajos (1837-1902) írónak dedikálva, Modern egészvászon kötésben.
15736.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Lin Yutang: Egy múló pillanat I-II. Fordította Pünkösti Andor. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált műanyag védőborítóval, az I. kötet kötése sérült, az I. kötet védőborítója kissé hiányos.
15737.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Passuth László: Fekete bársonyban. Bp., 1946, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15738.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15741.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15742.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
15743.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

15744.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Bojgás az világba. Bp., 1925,  Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
15745.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft