Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15734.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ábrányi Emil: Szabadság háza. Bp., 1888. Pallas. Tolnai Lajos (1837-1902) írónak dedikálva, Modern egészvászon kötésben.
15736.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lin Yutang: Egy múló pillanat I-II. Fordította Pünkösti Andor. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált műanyag védőborítóval, az I. kötet kötése sérült, az I. kötet védőborítója kissé hiányos.
15737.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Passuth László: Fekete bársonyban. Bp., 1946, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15738.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15741.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15742.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
15743.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15744.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Bojgás az világba. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
15745.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft