Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

16035.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16037.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
16038.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

16039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

16043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16044.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja. Bp., 2015, Agave. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16046.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft