Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

16011.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

16012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

René Jeanne-Pierre Mariel: A kísértethajó. Fordította Gáspár Miklós. Pesti Hírlap Könyve 22. Bp.,1932, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt címoldallal.
16013.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szentimrei Jenő: Ferenc tekintetes úr. Kölcsey Ferenc életregénye. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérülésekkel a gerincen.
16014.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16015.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

16016.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

16017.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

16018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mereskovszkij munkái sorozat 7 kötete.(6 mű 7 kötetben.) Bp.,é.n.,Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
16019.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16020.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

16021.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

16022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft