Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1689910
11060
310
36000
Sculptures, statuettes, plaques
Patai jelzéssel: Kuvasz. Bronz, m: 16,5 cm, h:27 cm 1689351
11061
310
Holder's Collection Harlekin figura, festett gipsz, apró lepattanással, jelzett, h: 22 cm, m: 15 cm 1687656
11062
310
cca 1900 jelzés nélkül:Női büszt, márvány talapzaton (apró lepattanásokkal), m:19 cm 1675094
11063
310
Ón puttó, alabástrom talapzaton, m: 11 cm 1677472
11064
310
Jelzés nélkül: Puttó fej. Fali dombormű, gipsz, hibás, 32×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft