Lotz jelzéssel: Puttók, akvarell, paszpartuban, fa keretben, 14,5×22,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/310/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Lotz-jelzessel-Puttok-akvarell-paszpartuban-fa-keretben-14-5C39722-5-cm~II1691368
1691368
10134
310
Leírás: Lotz jelzéssel: Puttók, akvarell, paszpartuban, fa keretben, 14,5×22,5 cm
: ttg