Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1619270
10536
310
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1909-1993): Menyhárd Istvánné könyve. Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 8.5x6.5 cm. 1622957
10537
310
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): BUÉK ex libris . Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x7,5 cm 1622763
10538
310
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm 1623150
10539
310
Ex libris - small-graphics
TD jelzéssel: Ex libris. Linó, papír, 10x8,5 cm 1600821
10540
310
Ex libris - small-graphics
Tóth Rózsa (1942 -): 4 db ex libris. Linó, papír, jelzett, kettőn hátoldalt üdvözlő sorokkal 10x15 cm 1638736
10541
310
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): 5 db aláírt linómetszet üdvözlő kártyán. Aláírtak, hozzá két meghívó 1600818
10542
310
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Nőnap ex libris fametszet, papír. Jelzett / Women's day bookplate 14x7 cm 1600812
10543
310
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Jogász ex libris fametszet, papír. Jelzett / law bookplate 14x9 cm 1575625
10544
310
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándorné, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm 1623064
10545
310
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Franciscus Galambos ex libris. Kisé, papír, jelzett klisén, 14x10 cm 1575739
10546
310
Ex libris - small-graphics
Karl Wlasak (?-?): Ex libris Emmi Andrusiewicz. Linó, papír, két helyen jelzett, 14×7 cm 1692037
10547
310
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti életképek, 2 db rézkarc, papír, 6,5×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft