Ezüst(Ag) aranyozott WMF kávéskanál, jelzett, h: 11 cm, 20,6 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~600317/EzustAg-aranyozott-WMF-kaveskanal-jelzett-h-11-cm-20-6-g~II1679422
1679422
19011
309
5500
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) aranyozott WMF kávéskanál, jelzett, h: 11 cm, 20,6 g
: vörös_iván