Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 84

16134.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16135.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Dr. Kovács-Karap Ernő: Isten és élet. Örvénytani mű. Bp., 1940, MEFHOSZ Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes gerinccel.
16136.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16137.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Antonio Márkus: Lo Sviluppo edilizio e demografico di Budapest 1880-1940. Bp., Atheanaeum 1940. 28p.
16138.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Ecclesia Triumphans Dresdensis. Christliche Kunst am Hofe der sächsischen Könige von Polen. Wien, 1988, Künstlerhaus-Tush. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
16139.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16140.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16141.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16142.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Noszov három könyve: Hurrá, itt a nyár! Fordította: Kertész Erzsébet. Rogán Ágnes rajzaival. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Jóbarátok. Fordította: Szőllőssy Klára. Pozin rajzaival. Bp.,1953, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.  Vidám kis család. Fordította: F. Kemény Márta. A belső rajzokat: J. Szemjonov. A fedelet Demjén Zsuzsa rajzolta. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16143.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16144.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.
16145.

Raymond Danaés: Paris par arrondissement. Guide Général de Paris. Répertoire des Rues avec indication de la plus proche station du Métro. Paris, é.n., L'Indispensable. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel és borítóval, térképekkel,francia nyelven./ General Guide to Paris repertory of streets, and indication of the nearest Metro Station. Linen-binding, with worn spine and cover, in French language.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft