Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 122

Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői.
15012.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
450 Ausflüge iin die Umgegend von Brünn utikönyv. Brünn, 1922. Karafiat
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Readers Digest. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kocsis Edit-Sabján Tibor: A visegrádi királyi palota kályhái és kályhacsempe leletei. Visegrád, 1998, Mátyás Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Kocsis Edit által dedikált.
15015.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15016.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Haan Lajos: Békés vármegye hajdana. I. történelmi rész. Pest, 1870, Lauffer Vilmos, VIII+327 p. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Halácsy Dezső: A magyar városokért. Bp.,1940, Szerzői kiadás, 258 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, a hátsó kötéstábla sérült. A szerző aláírásával.
15018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Charles Toussant-G. Langenscheidt: Brieflicher sprach- und sprech-unterricht für das selbststudium erwachsener. Methode Toussaint-Langenscheidt. Berlin, 1891, Langenscheidtsche Verlags-Buchhandlung, 4p+1-36. Brief+I-VIII Beilage+Sachsregister. 37. kiadás. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon mappa, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, foltos kartontokban, francia és német nyelven./ Linen-binding folder, in case, with little bit damage spine, the case is little bit spotty, in French and German language.
15020.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db kelettel, Kínával foglalkozó könyv: Mereskovszkij: Kelet titkai. Bp., 1992. Holnap; Tőkei: Miklós: A kínai irodalom rövid története. Bp., 1960. Gondolat. Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987. Gondolat. .
15021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hevesi Lajos: Jelky András bajai fiú rendkivüli kalandjai ötödfél világrészben. Történeti kútforrások alapján a serdültebb ifjuság számára irta -. 4. javitott kiadás. 74 képpel. Bp. 1896. Franklin. 311 l. Aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben.
15022.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10
Rómer Flóris: A Bakony. 1971, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
15023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft