Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 73

Dr. Cserey Adolf: Kis növénygyűjtő. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 43. Bp.-Pozsony, 1900, Stampfel, 78+1 p. Kiadói papírkötés.
15497.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Cserey Adolf: A növények természetrajza. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 131-132. Bp.-Pozsony, 1900, Stampfel, 131+5 p.+X t. Színes táblákkal. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól.
15498.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kincses tár sorozat két és Ismeretek tára sorozat egy kötete, 3 db:  Moesz Gusztáv: A gombák. Rapaics Raymund: Termesztett növényeink. Kincsestár 89-90. sz. Bp.,1943, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés.  Fehér Jenő: Az őszi flóra legközönségesebb virágos növényeink könnyű és gyors határozója. Bp.,é.n., Kiadói papírkötés.
15499.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kis könyvek sorozat három kötete:  Dr. Horváth Károly: Növénykísérletek.  Dr. Horváth Károly: Növénymegfigyelések.  Dr. Futó Mihály: A mikroszkopium csodás világából.  Bp.,1928-én., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik borító szakadozott.
15500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15501.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15502.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15504.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15505.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15506.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15507.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15508.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft