Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes könyvtétel, sakk témában, 2 db:
A. Kotov: A sakkozó gondolkozásának titkai. Bp., 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Sakk. Szerk.: Gáspár János, Mohácsi László. Verseny és játékszabályok. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db):
M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézőknek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papírkötés.
Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad Dezső. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papírkötés.
A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Frenkl Róbert: A sport belülről. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a borító leszakadt a könyvtestről, az elülső borító hiányzik, a könyvben pár helyen ceruzás bejelölés, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. V. fejezet: Terepjátékok. Bp., 1926, Stádium, 146 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, kissé foltos borítóval, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-B. füzet: Támadó és védősportok: Ökölvívás (Boxolás.) Bp., 1926, Stádium, 48 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, Ludovika Akadémia Könyvtára bélyegzővel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.