Vegyes könyvtétel, 2 db:
M. Tullii Ciceronis: De natura deorum. Libri tres. Dr. Alfred Goethe magyarázatával. Griechische und Lateinische Schriftsteller. Leipig, 1887, B. G. Teubner. Kiadói papírkötés, latin és német nyelven. Jó állapotban.
Euripides: Tragödien. Sechster Teil: Iphigenie in Aulis. Die Bakchen. Der Kyklop. Berlin, 1980, Akademie Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, görög és német nyelven./ Paper-binding, in Latin and German languages.+Linen-binding, in torn paper cover, in Greek and German languages.
Adamik Tamás: Római irodalom I-III. kötet. I. kötet: Római irodalom az archaikus korban. II. kötet: Római irodalom az aranykorban. III. kötet: Római irodalom a késő császárkorban. Bp., 1993-1996, Seneca. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
Dr. Molnár Samu: Latin stílus gyakorlatok magyar és latin nyelven. Iskolai és magánhasználatra. Székesfehérvár, 1902, Debreczenyi Gyula. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzésekkel, Szira Béla (1890-1961) író, gimnáziumi tanár ex libris-szével. A szerző, Dr. Molnár Samu (1862-1930) dedikációjával Szira Bélának.
G. H. Opsimathes (szerk.): [Gnomai]: Thesaurus sententiarum et apophthegmatum ex scriptoribus graecis praecipue poetis. Lipsiae (Leipzig),1884, T. O. Weigell. Átkötött félvászon-kötés, görög és latin nyelven./Half-linen-binding, in Greek and Latin languages.
Vegyes könyvtétel, nyelvkönyvek, főleg orosz, angol, és német nyelvkönyvek, közte egy horvát és egy görög is, 9 db. Különféle kiadásban, változó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 6 db:
Quintus Horatius Flaccus összes versei. Bp., 1961, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, latin és magyar nyelven.
Xenophón: Kürosz nevelkedése. Anabázis. Bibliotheca Classica. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Miccoló Machiavelli: Il Principe. Milano, 1950, Rizzoli. Kiadói papírkötés, olasz nyelven.
Die Vorsokratiker I-II. Milesier, Pythagoreer, Xenophanes, Heraklit, Parmenides. Stuttgart, 1999, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven.
Aristoteles: Poetik. Leipzig, 1979, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven.
Vegyes könyvtétel, spanyol nyelv és szótár témában, 3 db:
Dorogman György: Spanyol-magyar kéziszótár. Diccionario Espanol-Húngaro. Szeged,2002, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban.
Duden-Oxford magyar-spanyol, spanyol-magyar képes szótár. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban.
Lengua Espanola - Intermedio. Madrid, 2001, SM Dictionarios. Kiadói nylon-kötés, spanyol nyelven. Jó állapotban.
Dr. Bloch Mór: A magyar és német nyelv nélkülözhetetlen kiegészítő-szótára. Magában foglaló az iodegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I-II. kötet Magyar-német, német-magyar rész. (Egybekötve.) Pest, 1946, Geibel Károly. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Talentum. Kiadói papírkötés.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.