Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 386

Constantia, Portugall-király leánya. Dráma három szakaszban. Castelli után magyarra fordította Láng Ádám. Kassa, 1824, Werfer Károly, 104 p. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, és lapokkal.
15759.

Constantia, Portugall-király' leánya. Dráma három szakaszban. Castelli után magyarra fordította Láng Ádám. Kassa, 1824, Werfer Károly, 104 p. Korabeli egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, és lapokkal.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kolligátum különféle művekből, 6 db:  Pulszky Ferenc: Martinovics és társai; Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;  Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;  Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal;  Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;  Gregorovius Ferdinánd:A pápák síremlékei. A pápaság történetének határkövei. Fordította: Hegedüs István.  Bp., 1878 -1886, Franklin,80+72+80+227+112+184 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Tanulmányok F felirattal.
15760.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kolligátum különféle művekből, 7 db:  Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;  Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.; Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.; Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely; Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.; Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.; Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.  Bp., 1879 -1885, Franklin, 100+83+56+8+61+3+191+165+3+88 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen Színművek D felirattal.
15761.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15762.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tamási Áron: Zöld ág. Bp., 1948, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
15763.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15764.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15765.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15766.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. XCVIII,XCIX. kötetek: Költemények I-II. kötet. Bp.,1907, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a II. kötet gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
15767.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Jókai Mór összes művei sorozat 6 kötete. Nemzeti kiadás. XLIX.,L.,LXIX.,LVIII.,LXXXVIII., XCV. kötetek. Virradóra.+Föld felett és víz alatt. A véres kenyér. A szegénység útja.+Targallyak.+Még egy csokrot.+Sárga Rózsa. A kráó.+ Levente.+ Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete: IV. kötet: Emlékeimből. Összesen 7 kötet. Bp.,1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, két gerincen kis sérülésekkel
15768.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+ Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+ Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt.  Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
15769.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Vojtech Kubasta: Karácsonyi kihajtható térbeli mesekönyv. Prague, 1961, Artia. Papírkötésben, megviselt állapotban, szakadt.
15770.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft