Kolligátum különféle művekből, 6 db:
Pulszky Ferenc: Martinovics és társai;
Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;
Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;
Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;
Kolligátum különféle művekből, 7 db:
Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;
Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.;
Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.;
Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely;
Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.;
Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.;
Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.
Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból:
Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet.
Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal.
Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek.
Zöldi Márton: Szinész-históriák.
Arany János: Buda Halála. Hún-rege. Bevezetéssel ellátta Moravcsik Géza.
Antaloe France: Régi dolgok. Elbeszélések. Fordította Ambrus Zoltán.
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. XCVIII,XCIX. kötetek: Költemények I-II. kötet. Bp.,1907, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a II. kötet gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór összes művei sorozat 6 kötete. Nemzeti kiadás. XLIX.,L.,LXIX.,LVIII.,LXXXVIII., XCV. kötetek.
Virradóra.+Föld felett és víz alatt. A véres kenyér. A szegénység útja.+Targallyak.+Még egy csokrot.+Sárga Rózsa. A kráó.+ Levente.+
Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete: IV. kötet: Emlékeimből. Összesen 7 kötet. Bp.,1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, két gerincen kis sérülésekkel
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+
Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+
Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt.
Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.