cca 1890 Schütz Cilli jelzett, áttört porcelánfajansz fali dysztányér,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/cca-1890-Schutz-Cilli-jelzett-attort-porcelanfajansz-fali-dysztanyer-kezi-festessel-arany~II1686278
1686278
11200
309
Leírás: cca 1890 Schütz Cilli jelzett, áttört porcelánfajansz fali dysztányér, kézi festéssel, aranyozással. Jelzett d:21 cm
: tánczos_gábor