H. Bequet Quaregnon porcelán díszkancsó, kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/309/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/H-Bequet-Quaregnon-porcelan-diszkancso-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-m-17-5-cm~II1679065
1679065
11216
309
4200
Leírás: H. Bequet Quaregnon porcelán díszkancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 17,5 cm
: vörös_iván