https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Okmányok

Tételek száma: 134

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1922 Pécsi jogakadémia államtudományi vizsga bizonyítvány
11910.

1922 Pécsi jogakadémia államtudományi vizsga bizonyítvány

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.
11911.

1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1925 Földes Pál Preciziós Szerszámok gyára, díszes fejléces levél, 29x22,5 cm
11912.

1925 Földes Pál Preciziós Szerszámok gyára, díszes fejléces levél, 29x22,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1925 Cífka József pincegazdászati cikkek szaküzlete, díszes fejléces számla, 100K okmánybélyeggel, 29x22,5 cm
11913.

1925 Cífka József pincegazdászati cikkek szaküzlete, díszes fejléces számla, 100K okmánybélyeggel, 29x22,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa
11914.

1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.
11915.

1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1926-1977 Pápa, elemi népiskolai értesítő-könyvecske + a XXII. Soproni Szabadegyetem plakátja
11916.

1926-1977 Pápa, elemi népiskolai értesítő-könyvecske + a XXII. Soproni Szabadegyetem plakátja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1926 M. Kir. Kereskedelemügyi Minisztérium - Posta- és távírda- vezérigazgatóság - postakocsiban való utazásra, valamint ellenőrzésre jogosító igazolványa, magyar és francia nyelven, pecséttel, viseltes vászonkötésben.
11917.

1926 M. Kir. Kereskedelemügyi Minisztérium - Posta- és távírda- vezérigazgatóság - postakocsiban való utazásra, valamint ellenőrzésre jogosító igazolványa, magyar és francia nyelven, pecséttel, viseltes vászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
1926 2 belépőjegy a debreceni jogászbálra.
11918.

1926 2 belépőjegy a debreceni jogászbálra.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1927 Schweitzer József és Fia, Dunlop gyártmányok magyarországi vezérképviselete, díszes fejléces számla, 28x22,5 cm
11919.

1927 Schweitzer József és Fia, Dunlop gyártmányok magyarországi vezérképviselete, díszes fejléces számla, 28x22,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1928-1934 Igazolvány felvonó kezelő részére, 2 db, fényképpel, pecséttel, 12,5x8 cm
11920.

1928-1934 Igazolvány felvonó kezelő részére, 2 db, fényképpel, pecséttel, 12,5x8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1893-1894 Munkakönyv asztalos segéd részére, Moson, 15 kr. illetékbélyeggel, kissé viseltes, foltos.
11921.

1893-1894 Munkakönyv asztalos segéd részére, Moson, 15 kr. illetékbélyeggel, kissé viseltes, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz